Kalendarz wydarzeń

Latino Dance Night

Hulakula 24.09.2014

Single Party!

Hybrydy 24.09.2014

FE/MALE NIGHTS

Platinium Club & Restaurant 24.09.2014

Opera Club 24.09.2014
zobacz więcej imprez

TV KLUBOWA

Radio

Tawerna Korsarz - Warszawa

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaTawerna Korsarz
Adresul. Gostyńska 45
Godziny otwarcia15.00 - 03.00
Muzykaszanty, poezja śpiewana, piosenki kabaretowe, kabarety, dla dzieci
Strona www www.tawernakorsarz.pl
E-mailbiuro@tawernakorsarz.pl


Tawerna "Korsarz" na warszawskim Młynowie to interesująca i godna oznaczenia pozycja na mapie warszawskich lokali z klimatem.

Elementy żeglarskiego wystroju są widoczne, ale dość dyskretnie porozmieszczane - a to fragment podłogi piętra w postaci dna drewnianego korabu, a to kawałek tablicy "BOUNTY", leżący na siatce podwieszonej wysoko pod sufitem, a to fragment masztu w rogu sceny. Dobrze rozplanowane miejsce, dużo miejsca zarówno do siedzenia (można wygodnie usiąść i nie trzeba przy tym kulić nóg), do chodzenia (szerokie przejścia między stołami), jak i do tańczenia (parkiet może nie największy, ale w 20-25 osób można spokojnie popodrygiwać przy co skoczniejszych szantach), ładnie na poziomie "0", jak również na górze.

Lokalizacja w miejscu, gdzie można dojechać w mniej więcej 20 minut od ścisłego centrum Warszawy to kolejny plus "Korsarza".

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerie


Najnowsze wydarzenia

Blues Brothers Party

Tawerna Korsarz 27.09.2014

Komentarze

Kluby i Puby

Reklama

Volfra taxi


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję